O nás

V roce 1993 byla založena naše rodinná firma, která to v současné době dává ve složení Pavel Jindrák st., Pavel Jindrák ml. a Petr Jindrák.

Do podnikání jsme se snažili promítnout naše osobní záliby ve sportu a zaměřit se na obor, který by nám byl stejně jako sport zábavou. Na počátku jsme se zaměřili na prodej, stavbu a servis jízdních kol a později přidávali další aktivity.

V roce 2018 jsme spustili i online obchod na adrese www.cyklo-jindrak.cz 

logo_cyklo_jindrak

K našim koníčkům patří také hokej a fotbal takže i věci potřebné pro provozování těchto sportů se staly součástí námi nabízeného sortimentu.

Nejmladší člen našeho souboru vnesl do klidných vod trochu rozruchu v podobě zřízení skate a snowboard shopu, kde jsme se postupně snažili dostat až na současnou šíři nabízeného sortimentu .

Celý tento koncert je vždy završen velkou snahou o osobní přístup k zákazníkům a vytvoření příjemné atmosféry kdy jdete nejen nakoupit ale i pobavit se.

Samozřejmě očekáváte kvalitní, rychlý servis a také velký výběr v půjčovně lyží, snowboardů a bot, které jsou vždy připraveny pro vaše sportovní výkony.

V každé skupině zboží se snažíme vždy nabízet věci od těch nejlepších výrobců.

U kol jedeme již od počátku na značkách AUTHOR, DEMA, HARO, FAVORIT, ROCK MACHINE, FELT, WHELLER, CTM, GALAXY, A-GANG, GT, MONGOOSE, NS BIKES, PREMIUM, MONDRAKER.

Kopeme s značkami ADIDAS, LEGEA, UMBRO, JAKO.

Bruslíme a střílíme na ledě s CCM, KOHO, OPUS, BAUER - NIKE, TPS, RBK, DR, FRANKLIN, COOPER.

Skejťáci to u nás dávaj s VEHICLE, REPRESENT, NSS, ADIO, EMERICA, DC, ES, ETNIES, CORMAX, ODESSA, FALLEN, VISION, ZERO, TOY MACHINE, 3120, DREVEN, SUPRA, MEETFLY, BILABONG.

snowboarďáci lítaj s GRAVITY, NICDECKER, OPTION, BURTON, WESTIGE, DC, FOUR SQUARE, FLOW, TECHNINE, SANTA CRUZ, SPECIAL BLEND, SP.

A potíme se a rýsujeme s INSPORTLNE , HOUSE FIT, KETLLER, TEMPISH.

Z výčtu těchto značek je patrné, že klademe velký důraz na dlouhodobou spolupráci s každou z námi nabízených značek abychom Vám zajistili perfektní záruční a pozáruční servis. Ke komfortu nakupování již dnes samozřejmě patří splátkový prodej a možnost platby kartou.

DSC_1350